(066)-01-93-572 (097)-01-38-336

Перезвоните мне

Пн-Пт 9:00-18:00

Онлайн-
консультант

Chery Arrizo 7: азіат з європейською зовнішністю

Бурхливо розвивається китайський автопром, витримує жорстку конкуренцію, причому не тільки з боку американо-європейських виробників, але і серед своїх колег по цеху. Ця обставина, змушує постійно шукати якісь інновації та оригінальні удосконалення, щоб не загубитися в тіні конкурентів. Слідуючи цьому правилу, автоконцерн Chery в цьому році представив одразу 3 новинки, одна з яких Arrizo 7, позиціонується як флагманська модель компанії.
 
 
 
Зовнішність
 
 
 
Цей автомобіль, безумовно, створювався для європейського ринку. Chery Arrizo 7 начисто позбавлений емоційності в азіатському сенсі, і являє собою строгий автомобіль, витриманий в класичному стилі, що не дивно, адже дизайн кузова розроблявся європейськими фахівцями. Проте автомобіль не можна назвати надто консервативним, тут все в міру, і спокійні обриси кузова вдало гармоніюють з гратами радіатора, на яку не пошкодували хрому, і сучасними світлодіодними фарами.
 
 
 
Усередині
 
 
 
Внутрішнє приміщення автомобіля, також відповідають жанру, в якому виконаний кузов автомобіля. Тут немає пафосу чи якихось сумнівних ультрамодних вишукувань. Приладова панель лаконічна, але в ній є все необхідне, а показання шкал відмінно читаються. Кермо має три осі кріплення, і що дивно, не має шкіряного обплетення навіть в топовом варіанті виконання салону, виліт його не регулюється. Дивно, що жодна комплектація салону не передбачає встановлення автоматичних склопідйомників. При цьому автомобіль може похвалитися двома бортовими комп'ютерами. Крісло водія по-європейськи жорстке, з непоганими можливостями вертикального налаштування, воно досить зручне, але бічна підтримка явно не найсильніша його сторона. Ззаду досить просторо і людина, яка вклалася в 180 см зросту, не буде відчувати тут незручностей. Із зручностей, задній ряд крісел, може надати лише підлокітник.
 
 
 
Двигун
 
 
 
Автомобіль комплектується тільки одним двигуном. Це агрегат кубатурою в 1600 куб. см. Двигун не оснащений турбіною і максимальна потужність, яку він може розвинути становить 126 к.с., при моменті 160 Н. м Передачі перемикає механічна коробка, яка має 5 діапазонів вибору швидкостей. За окрему плату можна встановити варіатор.
 
 
 
Підсумки
 
 
 
Автомобіль якісно зібраний і має багаторічну гарантію. Крім цього, покупець отримує солідний функціонал, навіть в самій бюджетній комплектації. З недоліків можна відзначити складності з вторинним продажем автомобіля.