Узбецькому Равон R4 вже призначена гривнева ціна

Нещодавно з'явився узбецький Ravon R4 по суті є перелицьованим американським Chevrolet Cobalt. Цей седан певний період знаходився в українському продажі. Але наступила криза та поклала кінець присутності американця на вітчизняному авторинку.
 
І ось він повертається до нас у вигляді узбецького Ravon R4, презентація якого відбулася в Москві цього літа 2016. Новий Равон збирається на узбецькій майданчику в місцевому містечку Асака. Від американця узбецька модель відрізняється зовні лише новим оформленням решітки радіатора.
 
Узбецький седан отримав бензиновий ДВС на 107 коней і ручну пятиступінчасту коробку в базі. В опціях пропонується шестидіапазонний автомат. Базовий набір устаткування Равон - це АБС і одна подушка, гідропідсилювач. Такий базовий седан з Узбекистану коштує приблизно 500000 рублів. За 539 тисяч клієнт отримає варіант Optimum з додатковою подушкою, а також кондиціонером.
 
Найдорожча комплектація узбека Elegant AT. Це седан з автоматом за 619000 рублів. У нього повний електропакет, лиття на 15, Ера-Глонасс, USB порт і дзеркала в колір кузова. Також є противотуманки і денні вогні.